ارتباط با ما

شما میتونید از طریق تلفن، ایمیل, واتساپ و تلگرام با ما در تماس باشید

44-7954-02-1515+

پاسخگویی 24 ساعته

info@tejaratexchange.com

ارتباطی آسان

انگلستان - لندن

London, England 10338392

فرم تماس

لطفا درخواستتان را ثبت کنید

سوالات متداول

می توانید با استفاده از حساب چند ارزی صرافی تجارت پول واریز، دریافت و ارسال کنید . تمام دریافتی‌ و پرداختی‌ها بصورت بانکی از حساب مشتری به حساب صرافی و از حساب صرافی به حساب مشتری‌ها واریز میشود.

ما سعی‌ می‌کنم تمام واریزی‌ها توسط صرافی تجارت در کوتاهترین زمان ممکن صورت بگیره.گاهی اوقات تاخیری که در پرداخت صورت میگیره تنها به خاطر تعطیلات آخر هفته و یا تعطیلات رسمی‌ هست منتها ما این تاخیر را از قبل به مشتری گوشزد می‌کنیم.

برای تمام دریافتی و پرداختی‌ها مدارک شناسأیی معتبر مورد نیاز هست، مخصوصا اگر برای بار اول هست که از طریق ما می‌خواهید ترانسفر کنید.برای ثبت نام میتونید یا با ما تماس بگیرید و یا روی وبسایت ما با صرافی تجارت رجیستر و اطلاعات خودتان را ثبت و مدارک شناسا ییتان را آپلود کنید

ما تمامی‌ پرداختها به دانشگاه، کالج، خوابگاه‌های دانشجویی را پوشش میدیم و بدون هیچ هزینه اضافی این نقل و انتقالات را برای والدین و خانواده های دانشجویان عزیز انجام میدیم.

در صورتی‌ که مشتری با صرافی رجیستر شده باشه خرید و فروش و انتقال ارزهای مجازی بدون هیچگونه مشکلی‌ و در سریعترین زمان ممکن قابل انجام هست.

Register