صرافی تجارت​

ما در صرافی تجارت به شما این اطمینان خاطر را می‌دهیم که با ما تجربه آسان انتقال پول را هرگز فراموش نخواهید کرد

درباره ما

هدف ما در صرافی تجارت مبادله و انتقال آسان ارز چه به صورت بانکی و یا چه بصورت نقدی در زمان صدور حواله بوده و دریافت و ارسال هر حواله ای مطابق با قوانین مبارزه با پولشویی صورت میگرد. صرافی تجارت سالها با مشتریان زیادی چه شخصی و یا چه شرکتی همکاری داشته و در طول این سالها تنها معرف کاری ما مشتری های ما بودند که ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کردند و باعث رونق کاری و بازده بالای ما شدند.

ما مطمئن هستیم همچنان مثل سابق معرفی ما توسط مشتری‌های ما بهترین بازده کاری را برای ما خواهد داشت و مهمترین رمز موفقیت ما محسوب خواهد شد.

 

انتقال وجه به ایران

کلیه عملیات تبدیل پوند انگلیس به ریال و واریز آن به حساب های بانکی در ایران همه روزه و با بهترین نرخ تبدیل ارائه می شود.

حواله بانکی سویفت به سایر کشورها

حواله بانکی و سوئیفت به بانکهای کانادا، اروپا و امریکا با توجه به شرایط کشور مورد نظر قابل هماهنگی و انجام هست

تعویض ارزهای معتبر

تبدیل انواع ارزهای خارجی (ریال، دلار آمریکا، یورو،) به پوند انگلیس و بالعکس همه روزه و فقط با یه تماس تلفنی با ما قابل انجام هست.

 

صرافی تجارت متعهد به قوانین مبارزه با پولشویی می باشد. تمام معاملات ارزی در صرافی تجارت ( صرافی در لندن )  طبق قوانین و مقررات کشور انگلستان  و دیگر کشورهای اروپایی در رابطه با نقل و انتقالات ارز و مبارزه  با پولشویی انجام می گیرید

تمام مشتریان با استفاده از سیستم ورلد چک که تمامی افراد و نهادهای تحریم شده، تروریست ها ، کلاهبرداران ،پولشویان و افراد وابسته به حکومتهای تروریستی را پوشش میدهد اسکن میگردند و در صورت شناسایی, معاملات مشکوک به مقامات نظارتی اطلاع داده می شود

صرافی تجارت بدون مدارک لازم برای ثبت مشتری به هیچ عنوان قادر به فرستادن هیچ حواله ای نیست 

شما میتوانید آخرین  دستورالعمل  اجرائی جهت ثبت نام مشتری و اجتناب و مبارزه با پولشویی را در لینک  Gov.uk  مشاهده بفرمائید.

 

 

صرافی تجارت هفت روز هفته آماده ارائه خدمات ارزی میباشد. نرخ ارزهای رایج بصورت روزانه در وبسایت ما اپدیت میشه و شما حتی میتوانید ما را در تلگرام٬ فیس بوک و واتساپ دنبال کنید

سرویس های صرافی تجارت

نرخهای بهتر از بانکها وصرافی های ایرانی

ما به شما این اطمینان خاطر را میدهیم که با ما تجربه آسان انتقال پول را هرگز فراموش نخواهید کرد.نرخهای ما در صرافی تجارت تضمینی و بهتر از نرخ بانکها و صرافی های دیگر هست.

تضمین ۱۰۰٪ و منطبق با قوانین مبارزه با پولشویی

تمام معاملات ارزی در صرافی تجارت ( صرافی در لندن ) طبق قوانین و مقررات کشور انگلستان و دیگر کشورهای اروپایی در رابطه با نقل و انتقالات ارز و مبارزه با پولشویی انجام می گیرد

ارائه خدمات مشاورتی در زمینه ارسال و دریافت پول

شما براحتی میتونید از طریق صرافی تجارت ریال و یا پوند خودتان را به ارز مورد نظرتان تبدیل کرده و به حساب بانکی‌ خود در هر کجای انگلستان، اروپا و امریکا انتقال دهید

ارسال سریع و قابل اطمینان حواله‌های ارزی

حواله و انتقال پول خود را کافیست فقط یکبار با ما تجربه کنید، سرویس سریع ،انتقال آسان و اسودگی‌ خاطر سرلوحه کار ماست. انتقال تمام حواله های ارزی به جز تعطیلات رسمی ظرف 24 ساعت کاری صورت میگیرد.

ارسال بدون کارمزد برای مبالغ بالای 1000£

حواله و ترانسفر مبالغ بالای 1000£ بدون کارمزد بوده و در سریع ترین زمان ممکنه صورت میگیرد. برای مبالغ کوچکتر 10£ هزینه انتقال دریافت میشود.

پذیرش تحصیلی‌ دانشگاه و پرداخت هزینه‌های مربوطه

اگر در خارج از انگلستان زندگی میکنید و قصد تحصیل و اقامت در انگلستان را دارید ما در صرافی تجارت میتوانیم برای شما پذیرش تحصیلی گرفته و هزینه های مربوطه را به درخواست شما و برای شما پرداخت کنیم.

Register